Program

Mikulášská

4.12.2022

16°°


Cvičení žen

6.12.2022

18°°-19°°/19°°-20°°


Protahovací, zdravotní cvičení s prvky jógy a strečinku pro všechny věkové skupiny. Karimatky jsou k dispozici na místě. Cvičení jsou hodinová a probíhají mezi 18:00 - 20:00.

Na cvičení je omezená kapacita, proto si rezervujte místa u Marty Mikyskové 777 838 992, m.mikyskova@volny.cz

Poslední cvičení v tomto roce. Pokračování od 10. 1. 2023.

Více info

Silné reči

7.12.2022

19°°

Vstupné: 400,-

Vánoční koncert Javorníku

10.12.2022

16°°, 19°°


Koncert

11.12.2022

17°°

Vstupné: Dobrovolné

Koncert pro členy Sirius a jejich hosty.

Více info

Vánoční koncert ZŠ Krásného

21.12.2022

17°°


Vystoupí orchestr a sbory ZŠ Krásného.

Více info

2x Woody Allen

15.1.2023

19°°

Vstupné: 550,-

Vstupenky: bit.ly/2xWoodyAllen1501

Opravdoví lidé, kteří chtějí žít vymyšlené životy a fiktivní postavy, které chtějí vést opravdový život. Humorné postřehy ze života od legendárního newyorského neurotika Woodyho Allena ožijí ve dvou sexy komediích na jedno téma. Nechte se zlákat divadelním zamyšlením se nad otázkami lásky, tvorby a lidské existence.
Dvě aktovky o lásce a nevěře, v nichž divák najde přesně to, co dělá Woodyho Allena Woody Allenem. Ve hře Riverside Drive se nevědomé úvahy a tužby vyjevují a realizují svědomí a vůli navzdory – a stačí k tomu náhodné setkání s jedním otravným pobudou.
Ve hře Old Saybrook skuteční lidé touží po vymyšlených životech, zatímco fiktivní postavy chtějí vést život skutečný. 
“S hrami Woodyho Allena jsem se poprvé setkal na JAMU a byl jsem nadšený. Dodnes sleduji všechny jeho filmy. Je to skvělý autor a režisér a já si moc přeju, aby napsal ještě nějakou hru, kterou bychom mohli v divadle hrát. Už teď si při představení 2x Woody Allen užijeme hodně legrace a vždy se s námi baví i diváci, což je skvělé," říká režisér Karel Heřmánek.
Režie hry v překladu Dany Hábové se chytil Karel Heřmánek. Scénu vytvořil Tomáš Rusín a kostýmy Jana Berg. V hlavních rolích se představí Karel Heřmánek, Josef Carda, Dana Morávková, Jana Švandová, Zdeněk Žák, Petr Pospíchal a Nikol Kouklová.
Více info

Riddikulus!

19.3.2023

19°°

Vstupné: 470,-

Pocit, když pod neviditelným pláštěm vypijete máslový ležák. Pocit, když vám do dýňového džusu někdo přilije felix felicis. Pocit, když vám zrcadlo z Erisedu ukáže to, po čem toužíte. Pocit, když vám na parapetu přistane sova s dopisem z Bradavic. Ten pocit vás čeká v divadle o třetí neděli, kdy se den protne s nocí a do světa mudlů vstoupí tři herci odhodlaní povyprávět během jednoho večera příběh nejznámějšího čaroděje. Kotlíky bublají, duchové zpívají a na nástupišti 9 a tři čtvrtě na nás už čekají!

Ochutnali byste lektvar od barmana Snapea? Chtěli byste zjistit, jaké diss tracky píše rapové duo Bellatrix a Umbridgeová? Na kolik eur odhadujete, že si profesor Quirrell cení své důstojnosti? Toužíte do rodinného receptáře přidat i recept na Temného pána? A hlavně souhlasíte s tím, že neznalost Harryho Pottera by měla být hrdelním zločinem? Přichází jedinečné divadelní představení pro všechny, co milují kultovní kouzelnický příběh a nebojí se z něj utahovat!

Přeměny známého příběhu se chopili mladí divadelní stíhači a kulturní platforma OZ Artefakt, jež nabízí příležitosti studentům, absolventům múzických umění a čerstvým talentům. Jejich hlavními zaklínadly jsou humor a melodie, výsledkem je chytlavá parodie.

Pozor! Představení není vhodné pro diváky do 15 let!

Riddikulus!
Režie: Pavol Viecha
Text: Pavol Viecha, Martin Krč
Dramaturgie: Martin Krč
Hrají: Katarína Gurová, Peter Pavlík a Kristóf Melecsky
Scéna, kostýmy: Dorota Volfová
Hudba: Andrej Majerčík
Produkce: Zuzka Lobotková


Vstupenky: bit.ly/ArtefaktCZ
Více info
 
 

Kontakt

Dělnický dům Židenice

MON - EST BRNO, s. r. o.
Jamborova 3323/65
Brno - Židenice 615 00

Doporučujeme

logo

Partneři

logo
logo
logo
logo
logo
logo